O PRODUKTE GR7

Jednoduché použitie a rýchly efekt!

Jednoduché použitie a rýchly efekt!

GR-7 sa používa v dvoch fázach:

Prvá fáza - návrat k farbe:

Návrat k prirodzenej farbe vlasov môže trvať 7 až 21 dní v závislosti od individuálnej štruktúre a stavu vlasov a hrúbke kože. V prvých 7 dňoch GR-7 používame dvakrát denne, najlepšie ráno a večer. Pred každým použitím nezabudnite produkt riadne pretrepať. Tonikum sa aplikuje priamo na pokožku hlavy a jemnou masážou vtiera tak, aby produkt prenikol, čo najlepšie do vlasových cibuliek. V tejto dobe si umývajte vlasy pokiaľ možno max. čo 3 dni, a to, preto, aby GR-7 mal možnosť optimálne pôsobiť. Po dosiahnutej pôvodnej farby vlasov aplikujte tonikum GR-7 raz až dvakrát týždenne večer.

Druhá fáza - udržanie farby:

o návrate vašej pôvodnej farby vlasov a pre zachovanie efektu používajte GR-7 Professional raz alebo podľa potreby dvakrát týždenne. Odporúčame vlasy umývať najskôr 8 hodín po aplikácii tonika. GR-7 je najlepšie aplikovať večer a hlavu si umyť
ešte len nasledujúci deň ráno.

Počas aplikácie a pre vyššiu účinnosť prípravku sa odporúča: znížiť spotrebu kávy, alkoholu a tiež cigariet.

V prípade farbených vlasov počkajte na 1 - 2 cm odrastá.

Účinky lieku závisí od štruktúry a stavu vlasov. GR-7 Professional pracuje postupne, zmeny prebiehajú prirodzene.

Pred každým použitím je nutné dobre pretrepať fľaštičku a premiešať obsah. Tonikum by sa malo aplikovať na suchú pokožku hlavy (nie vlasy!). Bezprostredne po aplikácii vlasy neumývajte.

Prípravok nie je testovaný na zvieratách. Neodporúča sa používať u detí. Tonikum nie je určené na pitie. Nemôže byť kombinovaný s farbou alebo inými farbiacimi prípravkami. Skladujte pri izbovej teplote.

Ako správne GR-7 používať

Revolučná zmena vzhľadu!

Revolučná zmena vzhľadu!

Prípravok mení vlasy prirodzeným spôsobom, aktívne stimuluje tvorbu melanínu vo vlasových folikuloch.

Mikroskopické vyšetrenia vykonané vo februári 2017 potvrdzujú, že pacient po dvoch mesiacoch používania lieku získal späť svoju prirodzenú farbu vlasov. Na priloženej fotografii je viditeľný vlasový folikul s vlasovým podložím. Vlasy sú zdravé vo viditeľnej fáze rastu anagenu. Vlasový folikul a vlasová cibuľka majú dostatočnú hrúbku a je tiež viditeľný proces obnovy farebné matrice. Fotografie potvrdzujúce výsledky štúdie boli vykonané pomocou mikroskopu.

Prirodzený vzhľad

Prirodzený vzhľad

Vlasy zafarbené farbiacimi šampónmi alebo tradičnými farbami majú jednotnú farbu po celej dĺžke vlasov. Pri použití GR-7 Professional je možné získať prirodzené farby v rôznych odtieňoch. Receptúra ​​založená prevažne na bylinných extraktoch, stimuluje proces tvorby melanínu. GR-7 sa aplikuje priamo na pokožku hlavy. To má zásadný vplyv, ktorý možno spozorovať už po týždni aplikácie, kedy šediny začínajú meniť farbu a navracia sa k svojej prirodzenej farbe. Výrobok neobsahuje farbiace zmesi a jeho účinnosť je založená len na správnej výžive vlasov. Šediny sa vplyvom melanínu vracajú do pôvodnej farby už po niekoľkých dňoch od začiatku aplikácie GR7. Tým, ako GR-7 Professional pôsobí na produkciu melanínu, je dosiahnuto prirodzenej farby vlasov, čo je v prípade farbenia a iných pokusov, ako zamaskovať šediny takmer nemožné.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie