Najčastejšie otázky

Čo je to GR-7, je to ďalší tónovací šampón alebo možno nejaká farba? 

GR-7 Professional je tonikum, ktoré prirodzeným spôsobom odvracia proces šedivenia a navracia vlasom ich pôvodnú prirodzenú farbu.

Ako sa farba vlasov vracia do prirodzeného odtieňa? 

V prípade použitia prípravku GR7 Professional, účinné látky a zmes bylín prenikajú cez vlasovú pokožku priamo do vlasových cibuliek, kde je aktivovaná produkcia melanínu, a to vedie k priamemu obnoveniu prirodzenej farby vlasov. Tento proces prebieha postupne a nejedná sa, teda o zafarbenie šedivých vlasov. Nie je, preto potrebné myslieť na to, ako šediny zakryť, aby ste mohli začať používať Gr-7 Professional.

Koľko času je potrebné k návratu k prirodzenej farbe? 

Tu nemáme jednoznačnú odpoveď. U jedného to môže byť 7 dní a u druhého 21. Všetko závisí od stupňa šedivosti a čase, ako dlho už šediny máme. Rovnako, ako nezošedivieme v priebehu 1 dňa (s výnimkou situácií extrémneho stresu), nie je možné sa ani za dva dni vrátiť k svojej pôvodnej farbe. To je proces, ktorý je potrebné absolvovať.

Ak som šedivý dookola hlavy a na temene hlavy, bude sa farba vracať rovnakým spôsobom na oboch miestach?

Proces šedivenia zvyčajne začína dookola hlavy a až potom na temene alebo v zadnej časti hlavy. Obrátenie tohto postupu je presne opačné, farba sa môže vracať rýchlejšie na temene a v zadnej časti hlavy ako dookola hlavy.

Ako je to s umývaním hlavy pri používaní GR-7?

Proces návratu k prirodzenej farbe sa odohráva v dvoch fázach. Prvá fáza obnovuje prirodzenú farbu.V tejto fázy sa odporúča umývať hlavu, čo najmenej. Produkt používame ráno a večer, bez toho, aby sme si umývali hlavu tak dlho, ako len budeme môcť. Proces prenikania prípravku GR-7 cez kožu do vlasových cibuliek závisí od hustoty kože a vlasov. Ak sme napríklad aplikovali produkt počas 4 dní a potom si umyli hlavu, potom pokračujeme v ďalšej aplikácii GR-7 a opäť si niekoľko dní vlasy neumývame. Takto pokračujeme až do požadovaného výsledku.

V druhej fázy, kedy sa už prirodzená farba vlasov navrátila, si môžeme vlasy umývať tak často, ako si želáme. Je však dôležité používať tonikum 1 X týždenne, aby bola produkcia melanínu stále stimulovaná. Po aplikácii si neumývame hlavu po dobu približne 8 hodín.

Bude sa farba okamžite vracať k prirodzenému odtieňu, to znamená, ak som mal blond farbu budem opäť blond po použití GR-7?

Farba sa vracia postupne. V prípade aplikácie GR-7 je účinok dosiahnutý ihneď po aplikácii, avšak GR-7 pôsobí postupne a systematicky. Po niekoľkých dňoch použitia si môžeme všimnúť, ako sa farba našich vlasov postupne mení zo šedej na mierne dymovú alebo dokonca žltkastú. Je to pre Vás znamenie, že prípravok už začal fungovať. Potom sa farba vlasov postupne mení do prirodzenej farby.


Čo sa stane, keď prestanú používať GR-7?

Pokiaľ prestanete prípravok GR-7 používať, vaše vlasy po určitej dobe začnú opäť šedivieť.

Ako dlho mi vydrží jedno balenie? Postačí mi jedno balenie k návratu k mojej prirodzenej farbe? Ako dlho mi jedno balenie vydrží vo fázy 2?

Neexistuje tu žiadna jednoznačná odpoveď, pretože každý môže používať výrobok inak a každý má iný stupeň šedivenia. Okrem toho, niekto začal šedivieť pred 2 rokmi a niekto iný je šedivý už 10 rokov, prípravok GR-7 bude u oboch účinkovať odlišne. Jedna vec je, ale istá, že aj osoba, ktorá má sivé vlasy už 20 rokov, ak bude používať GR-7 zhodne s odporúčaniami, po jednom balení zistí, že produkt funguje. V druhej fázy, tj. Pre udržiavanie farby, môže jedna fľaštička vydržať až 3 mesiace alebo dlhšie.

S čím môžem, ako stály zákazník počítať?

Ako stály zákazník sa môžete spoľahnúť na našu podporu formou poradenstva a výhodných zliav na produkty.


Má GR-7 nejaké ďalšie účinky či výhody?

Áno samozrejme, od našich spokojných zákazníkov máme referencie, že sa zbavili problémov s lupinami, výrobok dokonale hydratuje pokožku hlavy.

Je GR-7 bezpečný?

Samozrejme áno. Výrobok bol schválený na predaj a predovšetkým, môže byť hrdý na bezpečnostný certifikát spoločnosti Eurofins. Toto osvedčenie oprávňuje spoločnosť k predaji výrobku po celej EÚ.

Bol produkt GR-7 predmetom výskumu spotrebiteľov?
Áno, výskum bol vykonávaný externou spoločnosťou. 100% respondentov bolo spokojných s produktom. Štúdia je k dispozícii na požiadanie. V akých krajinách je GR-7 k dispozícii? V súčasnej dobe máme zastúpenie v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Francúzsku a vo Veľkej Británii, Českej republike a na Slovensku. Čoskoro sa tiež objavíme v USA a SAE. Funguje GR-7 tiež na fúzy? Bohužiaľ tu máme inú štruktúru než v prípade vlasov a na fúzy prípravok neodporúčame používať. V tejto záležitosti sme nevykonali výskum ani testovanie. Napriek tomu od zákazníkov vieme, že liek funguje, ale oveľa slabšie.

Môžu GR-7 používať aj ženy?

Áno samozrejme môžu. Ženy, ktoré si doteraz farbili vlasy, by však mali počkať až budú mať aspoň malý odrásť, aby boli výsledky viditeľné. Ak boli vlasy doteraz zafarbené do iného odtieňa, než bol prírodný, je možné potom vlasy pri dlhších odrastov zjednotiť napr. pomocou melíru, ktorý nebýva aplikovaný priamo na pokožku hlavy alebo si vlasy pred používaním GR-7 naposledy nafarbiť do odtieňa podobného prirodzenému. Spojenie s farbou môže účinnosť GR-7 znižovať.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie