GR Hair Renewal Tonic

GR Hair Renewal Tonic

GR TONIKUM PRE OBNOVU VLASOV s keratínom pre reštrukturalizáciu vlasov. Tonikum obsahuje zmes troch hodnotných látok pre regeneráciu vlasového vlákna.

12,72 €

15,90 € Zľava 3,18 €

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: Úterý 30.11.2021

Výrobca: GR PRODUCTS

GR tonikum pre obnovu vlasov obsahuje hydrolyzovaný keratín, ktorý je obohatený o hlavnu aktívnu spevňujúciu zložku Cysteín, ktorý pomáha reštrukturalizovať a uzatvárať vlasové vlákna. Lesk, sila a hebkosť vlasov sú podporené prídavkom vzácneho arganového oleja. Obsiahnutý Panthenol poskytne vlasom dokonalú výživu a vhodnú ochranu pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Produkt je vhodný pre vlasy so sklonom k lámavosti. K regenerácii štruktúry vlasov dochádza chemickou cestou bez ohľadu na to, že odrastený vlas je už mŕtvy. Spevnenie vlasov až o 100% (laboratórne merania HENKEL). ,,Tekuté vlasy '' sú doplnené o bezoplachový kondicionér. Po aplikácii produktu dochádza k zväčšeniu objemu účesu.

Použitie: Najlepšie po umytí a vysušení vlasov uterákom postriekajte vlasy prípravkom a rukami premasírujte. Ďalej upravte bežným spôsobom. Aplikovať prípravok možno kedykoľvek, najmenej však 1 x za dva dni, po dobu 6 týždňov.

Výhody obsiahnutých prírodných zložiek:

Hydrolyzovaný keratín - Obsahuje aminokyseliny zhodné s aminokyselinami ľudských vlasov, pôsobí ako ochrana poškodených, krehkých a farbených vlasov. Chráni vlasy a vlasovú pokožku pri chemickom farbení vlasov, pri ich fénovaní a žehleniu.

Cysteín - Kvalitné vlasy potrebujú v prvom rade bielkovinu keratín. Základným a najdôležitejším stavebným kameňom pre tvorbu keratínu je aminokyselina cysteín, ktorá patrí k jednej z mnohých aminokyselín, ktoré sú pre zdravý rast našich vlasov skrátka nevyhnutné. Vďaka nemu je vlasovým bunkám dodávaná síra, ktorá je pomáha udržiavať silné a pevné.

Panthenol - Známy tiež ako vitamín B5. Má priaznivý vplyv na kvalitu a rast vlasov, zlepšuje ich lesk, ohmat a ohybnosť. Chráni vlasy pred mechanickým poškodením a všeobecne zvyšuje ich odolnosť voči škodlivým vplyvom prostredia.

Arganový olej - Navracia vlasom prirodzenú vitalitu a lesk od korienkov až po končeky. Vyživuje a prekrvuje vlasové korienky, a tak obnovuje a zosilňuje štruktúru vlasov hĺbkovo.Lecitín - Pôsobí hlboko do štrukturálnej kvality vlasu, zlepšuje ju a pomáha obnoviť prirodzený ochranný obal vlasu. Vďaka lecitínu sú vlasy zdravé, žiarivé a hodvábne na dotyk. Pomáha dokonca aj proti toľko nepríjemnému poletovaniu vlasov.

Obsah balenia: 200 ml

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie