Proti vypadávaniu

 

Padaním vlasov trpí 1 z 5 ľudí, pričom muži predstavujú vyššie percento. Prieskum International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS) uvádza, že tiež približne 40% žien vo veku okolo 40 rokov trpí stratou vlasov. To je spôsobené mnohými faktormi, vrátane hormónov, génov, veku, stresu a zlej výživy.

Trpíte stratou vlasov aj Vy a snažíte sa nájsť vlasové prípravky, ktoré to znižujú? Prajete si, aby ste mohli problém zvrátiť a padanie vlasov spomaliť? Prajete si rast silnejších, objemnejších a zdravších vlasov? Predstavujeme Vám čito prírodnu kombináciu ošetrenia vlasov, ktorá zahŕňa GR šampón proti padaniu vlasov, ktorý sa používa ako podporný šampón na umývanie vlasov pri používaní GR vlasového tonika proti vypadávaniu vlasov a pre rast vlasov nových. Produkty sú vytvorené pomocou vysoko účinných moderných výrobných technológií a bio surovín, ktoré obmedzujú vypadávanie vlasov, podporujú rast vlasov nových a celkovo zlepšujú kvalitu vlasov. Vďaka obsiahnutým aktívnym zložkám vlasy vypadávajú menej a k nim zrýchlene prirastajú vlasy nové, dochádza tak k výraznému zhustnutí vlasov. Pravidelným používaním dochádza k regenerácii vlasových folikulov a k obnove syntézy vlasového farbiva.
Po 3 mesiacoch používania až 95% užívateľov preukazuje významné zníženie vypadávania vlasov, 85% užívateľov preukazuje opätovný rast vlasov nových, všetci užívatelia uvádzajú výrazné zlepšenie vlasovej kvality.

GR produkty neobsahujú žiadne škodlivé zložky, ktoré sú nepriaznivé ako z hľadiska dermatologického, tak i ekologického. Neobsahujú žiadne ropné produkty, silikóny, etoxyláty, žiadne SLES, SLS, parabény, alkylfenoly, komplexony polyfosfáty, ani zvieracie produkty. Parfumované sú len bez alergénnymi parfumy.

Produkty pre podporu rastu vlasov

Proti vypadávaniu

3 Položky

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobraziť:

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie