GR-7 PRÍRODNÉ TONIKUM PROTI ŠEDINÁM

Tonikum GR-7 proti šedinám je skutočná revolúcia pre vaše vlasy! GR-7 si dokáže so šedinami poradiť už v priebehu niekoľkých týždňov. Postupom času dokáže tiež úplne obnoviť pôvodnú farbu vlasov dokonca aj u bielovlasých osôb. Inovatívna receptúra ​​aktívnych látok a výťažkov z bylín aktivuje produkciu melanínu vo vlasových folikuloch. Tonikum zlepšuje kvalitu vlasov a navracia im stratenú vitalitu. 

Účinky sú viditeľné už po dvoch týždňoch, čo o produkte tiež potvrdzuje certifikovaná skupina laboratórií Eurofins. Účinnosť je potvrdená laboratórnymi skúškami úradov v oblasti trichológie. Tento unikátny a bezpečný prírodný produkt neobsahuje farbivá, steroidy ani amoniak. GR-7 Professional pracuje postupne, zmeny prebiehajú prirodzene.

55% našich zákazníkov obnovilo svoju prirodzenú farbu vlasov po 14 dňoch používania,

90% do 28 dní.

Spokojnosť zákazníkov s našim produktom je takmer 100%!

Toto jedinečné tonikum si jednoducho zamilujete!

Produkty proti šedinám

GR-7 PROTI ŠEDINÁM

5 položiek

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobraziť:

GR7 JE CERTIFIKOVANÝ PRODUKT

GR7 JE CERTIFIKOVANÝ PRODUKT

Náš produkt GR-7 má certifikát Eurofins. Skupina partnerských laboratórií Eurofins Group pôsobí v rámci EÚ a inde vo svete, ponúka a vykonáva chemické a mikrobiologické rozbory na kontroly konané v oblasti bezpečnostných a kvalitatívnych parametrov a poskytuje ucelenú ponuku služieb pre výrobcov kozmetických a farmaceutických produktov. Skupina Eurofins Group združuje viac, ako 800 odborných špičkových laboratórnych pracovísk a ponúka viac ako 200 000 analýz, a to v 47 krajinách sveta.
Nižšie sú body pridelené pri testoch Eurofins:

Bodové ohodnocení společnosti EUROFINS

REFERENCIE

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie